42I Premium Rooms London Exactly Like The Photos

Beliggende i East End område, tilbyder 42I Premium Rooms London Exactly Like The Photos en hurtig adgang til London City lufthavn som ligger inden for 5 minutters kørsel.

Gæsterne vil nyde retter af kinesisk køkken, som serveres på TJ's Kebabs, hvilken er ca. 300 meter væk.

Thames Barrier og ExCeL er placeret 2 km og 2,1 km henholdsvis. Attraktioner indenfor gåafstand inkluderer Thames Path samt King George V DLR. Du kan komme til The O2 Arena om få minutter i bil. Hotellet ligger næsten 350 meter fra King George V metrostation og 700 meter fra London City Airport tog bane.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near 42I Premium Rooms London Exactly Like The Photos
Newham Residence
pris kun for mobil

Newham Residence

157 m fra overnatningsstedet
USD 152 USD 137
pr. nat
Room Near Airport Dog Lovers Welcome
pris kun for mobil

Room Near Airport Dog Lovers Welcome

9.5
Enestående 2 anmeldelser
546 m fra overnatningsstedet
USD 80 USD 72
pr. nat
Amourhtlone
pris kun for mobil

Amourhtlone

6.0
Behagelig 8 anmeldelser
881 m fra overnatningsstedet
USD 72 USD 65
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    London City Airport
    1 km

    Togstationer

    Woolwich Arsenal
    1,5 km

    Faciliteter

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    I køkkenet

    • Kedel
    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    På værelser

    • Dagligstue
    • Spisebord
    • Strygeservice

    På badeværelset

    • Vaskemaskine
    • Gratis toiletartikler

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:00 indtil 23:59
    Udtjekning: fra 11:00 indtil 12:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • Er lufthavnen tæt på 42I Premium Rooms London Exactly Like The Photos hotel?
      42I Premium Rooms London Exactly Like The Photos hotel er inden for en 5-minutters biltur fra London City lufthavn.
    • 🚎
      Er der offentlige transportstop ved siden af et 42I Premium Rooms London Exactly Like The Photos hotel?
      Det nærmeste busstoppested er Beresford Street / Macbean Street, det er beliggende inden for 15 minutters gang fra et 42I Premium Rooms London Exactly Like The Photos hotel og King George V metrostation er kun 5 minutters gang væk.
    • Er der et arbejdsområde på det 42I Premium Rooms London Exactly Like The Photos hotel-værelserne?
      Nogle værelser på det 42I Premium Rooms London Exactly Like The Photos hotel har et arbejdsrum.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    London City Airport
    1 km

    Togstationer

    Woolwich Arsenal
    1,5 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    42I Premium Rooms London Exactly Like The Photos

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk